Kom in de kring nieuws

Hallo allemaal,

Voor de vakantie is het vaak een drukte van belang met reisjes, school activiteiten, sportdagen e.d.

Dan is het op het laatst ook wel zo dat je gewoon aan vakantie toe bent, lekker 6 weken niks doen, luieren, zwemmen, enz…….. en misschien wel op vakantie!

Maar voor de vakantie zijn jullie nog een keer welkom bij “Kom in de Kring’’.

 “Kom in de Kring’’ wordt op de kindernevendienst manier gegeven.

De kinderen gaan eerst mee de kerk in. En gaan voor de schriftlezing met de leiding naar de speelruimte.  

De eerstvolgende keer is op 1 juli

Hier doen we een verhaaltje, en kunnen de kinderen spelen, kleuren, knutselen en zingen. Tijdens de collecte komen de kinderen dan weer in de kerk.

Voor nu wens ik jullie namens alle leiding van de Kom in de Kring een

super vakantie toe en weet dat er altijd Iemand met jullie meegaat, waar je ook bent, God is altijd bij je!

Tot dan…………….. groeten van de leiding.

Agenda

Geen evenementen

Dagelijkse bijbeltekst

  • Toen antwoordde God hem: ‘Ik ben die er zijn zal. Zeg daarom tegen de Israëlieten: “IK ZAL ER ZIJN heeft mij naar u toe gestuurd.”‘ Ook zei hij tegen Mozes: ‘Zeg tegen hen: “De HEER heeft mij gestuurd, de God van uw voorouders, de God van Abraham, de God van Isaak en de God van Jakob. En hij heeft gezegd: ‘Zo wil ik voor altijd heten, met die naam wil ik worden aangeroepen door alle komende generaties.'” Laat de oudsten van Israël bij elkaar komen en zeg tegen hen: “De HEER, de God van uw voorouders, is aan mij verschenen, de God van Abraham, Isaak en Jakob, en hij heeft gezegd: ‘Ik heb gezien wat jullie in Egypte wordt aangedaan en ik heb mij jullie lot aangetrokken. -- Exodus 3:14-16