Kom in de kring nieuws

Hallo kinderen,

In april kunnen we vooruit zien naar het voorjaar, en hopelijk mooi weer. Maar het spreekwoord zegt: april doet wat ie wil ..., en dat betekent, dat bijna elk weertype nog wel langs kan komen. Regen, sneeuw, ijs, zon …………….

In ieder geval krijgen de dagen meer licht en dat is wel weer mooi, want dan kun je net even wat langer bij je vriendje of vriendinnetje spelen.

Tenminste als je vóór het donker thuis moet zijn.

In april is er weer Kom in de Kring op: 8 April.

 

We zien jullie weer graag komen!!

Agenda

Koffieochtend
02 mei 2018 10:00 -

Dagelijkse bijbeltekst

  • Wees niet jaloers op iemand die geweld gebruikt, kies niet de weg die hij gaat, want de HEER verafschuwt wie dat dwaalspoor gaat, maar wie rechtschapen is, geeft hij zijn vertrouwen. -- Spreuken 3:31-32