Kraaiennest nieuws

Hallo allemaal,

Nadat we vorige maand het startschot hebben gegeven is het Kraaiennest weer begonnen en dat is maar goed ook, want zo kunnen we samen weer leren en veel te weten komen over het hoe en wat in de Bijbel.

De Bijbel is best een moeilijk boek, maar gelukkig zijn er verhalen in te vinden die voor jullie wel te begrijpen zijn, en ook nog mooi en leuk om te horen.

Kom en luister maar mee op: 

16 oktober

Agenda

Kerkdienst begint later!!!!
25 augustus 2019 11:00 -
Eredienstencommissie vergadering
10 september 2019 19:30 -
Startzondag 2019
15 september 2019 09:30 -

Dagelijkse bijbeltekst

  • God zei: ‘Laten wij mensen maken die ons evenbeeld zijn, die op ons lijken; zij moeten heerschappij voeren over de vissen van de zee en de vogels van de hemel, over het vee, over de hele aarde en over alles wat daarop rondkruipt.’ God schiep de mens als zijn evenbeeld, als evenbeeld van God schiep hij hem, mannelijk en vrouwelijk schiep hij de mensen. Hij zegende hen en zei tegen hen: ‘Wees vruchtbaar en word talrijk, bevolk de aarde en breng haar onder je gezag: heers over de vissen van de zee, over de vogels van de hemel en over alle dieren die op de aarde rondkruipen.’ -- Genesis 1:26-27