Kinderen tijdens erediensten

Hallo allemaal, 

Kom in de Kring’’ wordt het op de kindernevendienst manier gegeven. 

De kinderen gaan eerst mee de kerk in. En gaan voor de schriftlezing met de leiding naar de speelruimte.  

 De eerstvolgende keer is op 3 december.

Hier doen we een verhaaltje, en kunnen de kinderen spelen, kleuren, knutselen en zingen. Tijdens de collecte komen de kinderen dan weer in de kerk. 

Agenda

Kerkdienst begint later!!!!
25 augustus 2019 11:00 -
Eredienstencommissie vergadering
10 september 2019 19:30 -
Startzondag 2019
15 september 2019 09:30 -

Dagelijkse bijbeltekst

  • God zei: ‘Laten wij mensen maken die ons evenbeeld zijn, die op ons lijken; zij moeten heerschappij voeren over de vissen van de zee en de vogels van de hemel, over het vee, over de hele aarde en over alles wat daarop rondkruipt.’ God schiep de mens als zijn evenbeeld, als evenbeeld van God schiep hij hem, mannelijk en vrouwelijk schiep hij de mensen. Hij zegende hen en zei tegen hen: ‘Wees vruchtbaar en word talrijk, bevolk de aarde en breng haar onder je gezag: heers over de vissen van de zee, over de vogels van de hemel en over alle dieren die op de aarde rondkruipen.’ -- Genesis 1:26-27