Rouwgroep Doezum

Informatie over\Rouwgroep Doezum volgt tzt.

Rouwgroep Doezum 2018

Rouwgroep Doezum

 

Als je leven ontwricht is door het overlijden van een dierbare kan het contact

met lotgenoten helpen als steuntje in de rug.

Ben jij op zoek naar lotgenoten dan ben je van harte welkom op de ontmoetingsmiddag.

Iedereen is welkom; oud, jong, wel of niet religieus, man, vrouw.

 

De ontmoetingsmiddag wordt gehouden op

zondag 30 september 2018 om 15.00 uur

in het jeugdhonk bij de Haven.

De middag zullen we afsluiten rond half zes met soep en broodjes.

 

Voor vragen, informatie en opgave:

  

Alie Meier                 06-23667593  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Christel Minnaard   06-23061015  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Antiena de V ries

Rouwgroep Doezum nieuws

Rouwgroep Doezum krantartikel:

Info Rouwgroep Doezum

Rouwgroep Doezum houdt ontmoetingsmiddag

Door Redactie. Laatste update: 7 januari 2018 om 11.02 uur.

DOEZUM 

 DOEZUM - Als je leven ontwricht is door het overlijden van een dierbare, kan het contact met lotgenoten helpen als steuntje in de rug.

Ben jij op zoek naar lotgenoten, dan ben je van harte welkom op een ontmoetingsmiddag in Doezum, die volgende maand wordt gehouden. ,,Iedereen is welkom; oud, jong, wel of niet religieus, man, vrouw.” De middag zal in het teken staan van het ontmoeten van lotgenoten, waarbij onder andere de vraag ‘Hoe gaat het nu met je?’ aan bod zal komen. De ontmoetingsmiddag wordt gehouden op zondag 4 februari 2018 om 15.00 uur in het jeugdhonk bij de Haven in Doezum. De middag wordt rond half zes afgesloten met soep en broodjes. Voor vragen, informatie en opgave: Alie Meier, 06-23667593 /  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. ; Christel Minnaard, 06-23061015 /  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. , Antiena de Vries. Foto: © Rouwgroep Doezum  

 

Agenda

Dagelijkse bijbeltekst