Bloemschikgroep nieuws

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Even een berichtje van ons over het bloemschikken dat wij doen.

Er is gevraagd of wij uitleg willen geven over de bloemschikking en het eventueel weggeven daarvan.

Zo nu en dan, met speciale gelegenheden, de Adventperiode en  Veertigdagentijdperiode maken wij een bloemschikking. Nu is het soms zo dat de gelegenheid zich voordoet dat er een bloemschikking is gemaakt en dat wij het jammer vinden om deze weg te doen of te laten staan. Wij vinden het leuk om iemand anders er dan blij mee te maken.

Wij bepalen dan zelf, meestal degene die op dat moment de bloemschikking hebben gemaakt, wat wij met de schikking gaan doen. Onze bloemschikking heeft dus niets te maken met de bos bloemen die elke zondag voor in de kerk staat.

 

Wij doen het symbolisch/liturgisch bloemschikken met veel plezier.

 

De bloemschikgroep,

Gerry Donker.

Agenda

Koffieochtend
02 mei 2018 10:00 -

Dagelijkse bijbeltekst

  • Wees niet jaloers op iemand die geweld gebruikt, kies niet de weg die hij gaat, want de HEER verafschuwt wie dat dwaalspoor gaat, maar wie rechtschapen is, geeft hij zijn vertrouwen. -- Spreuken 3:31-32