World Servants nieuws

 Beste gemeenteleden,

Else gaat in 2019 met Jacob, Wianna en Eelkje  (zie foto boven ) naar Bolivia, zie ook de facebook pagina World Servants Doezum-Surhuisterveen.

  •  

Contact:
E-mail:                                Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Telefoon:                           0594-614374

Mobiel en WhatsApp: 06-16396530

Beste gemeenteleden,

De Adventtijd begint alweer bijna en daarmee staan Kerst en Oud-en-Nieuw weer voor de deur. De tijd vliegt voorbij en zo komt voor ons de reis naar Bolivia steeds dichterbij! Daarom staan er weer een aantal acties op de planning. Maar voordat we u hier over informeren, zullen we eerst even terugblikken op de afgelopen maand.

In het weekend van 26 en 27 oktober stonden wij op het 50-plus event in Surhuisterveen. Wij stonden hier met onze World Servants stand met een breed assortiment. We kijken dankbaar terug op een mooi en geslaagd weekend. We hebben heel wat worsten, suiker- en krentenbroden, cakes, pepermunt, bloemstukken en ander koopwaar kunnen en mogen verkopen. Daarnaast hebben we veel enthousiaste reacties gekregen wat ons veel energie geeft! Dit weekend heeft ongeveer een bedrag van 650 euro opgebracht, waar we ontzettend dankbaar voor zijn! Graag willen we iedereen bedanken voor zijn of haar steun op wat voor manier dan ook!!

We staan vrijdag 14 december op de Kerstmarkt in Doezum. Hier staan we met een standje waar u terecht kunt voor iets leuks, iets lekkers voor uzelf of voor de vogels. Ook zal er een ‘prijsvraag’ zijn, waar u een leuke prijs mee kunt winnen!  De Kerstmarkt is van 18.00 en 21.30 uur en vindt plaats in en rond het Anker op Perastraat 13.

Wij zijn ook bij het Kinderkerstfeest aanwezig op kerstavond, maandag 24 december in de Flambou om 19.00 uur. Wij gaan dan wat vertellen over onze reis en de opbrengst van de collecte is bestemd voor onze groep.

Verder zullen we ook een oliebollenactie houden in Doezum. In de loop van de maand december kunt u een bestelformulier in de brievenbus verwachten die we weer bij u thuis op zullen halen. De bestelde oliebollen zullen op maandag 31 december bij u thuis worden bezorgd.

Ook zijn wij van de partij bij de oliebollenactie in Surhuisterveen op zaterdag 29 december, waarbij wij zullen helpen met het inpakken of het bezorgen van de oliebollen. In ruil voor onze hulp, zullen wij een bedrag van de Diaconie ontvangen.

Op nieuwjaarsdag, 1 januari 2019 zullen deelnemen aan de Nieuwjaarsduik. Wij beginnen het nieuwe jaar met een frisse duik! Hiervoor zijn we op zoek naar sponsoren. Er zullen formulieren komen liggen in de hal van de kerk waar u zich kunt intekenen om ons te sponseren voor deze actie. Ook mag u als u dat liever wilt, een mailtje sturen of een telefoontje plegen.

Zoals u ziet, staat er ons een drukke tijd te wachten. We hopen u te mogen ontmoeten bij de acties. Daarnaast hopen we na deze acties weer een stap dichterbij ons eindbedrag te zijn! In het volgende kerkblad zullen wij u op de hoogte brengen van de resultaten van de geplande acties.

We wensen u allen alvast prettige feestdagen en een gelukkig, gezegend en bovenal gezond nieuw jaar toe!

We houden u graag elke maand op de hoogte via het Kompas! Hopelijk tot ziens bij onze acties!

Met vriendelijke groet,

 

Jacob Schaap, Eelkje de Wal, Wianna Vrieswijk en Else van Dijk

World Servants Surhuisterveen-Doezum

 

Contact Surhuisterveen:                                                     Contact Doezum:

E-mail:                          Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.      Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Mobiel en WhatsApp:     0629251874                                   0616396530

Agenda

Kerststallen expositie
17 december 2018 19:00 - 17:00
Kerststallen expositie
18 december 2018 19:00 - 17:00
Kerststallen expositie
19 december 2018 19:00 - 17:00
Kerststallen expositie
20 december 2018 19:00 - 17:00
Kerststallen expositie
21 december 2018 19:00 - 17:00
Kinderkerstkoortje van RBS
22 december 2018 10:00 -
Kerststallen expositie
22 december 2018 19:00 - 17:00
Kerststallen expositie
23 december 2018 19:00 - 17:00

Dagelijkse bijbeltekst

  • Op deze berg vernietigt hij het waas dat alle volken het zicht beneemt, de sluier waarmee alle volken omhuld zijn. Voor altijd doet hij de dood teniet. God, de HEER, wist de tranen van elk gezicht, de smaad van zijn volk neemt hij van de aarde weg – de HEER heeft gesproken. -- Jesaja 25:7-8