Jeugddienst in Grootegast

Bericht uit Grootegast
 
Wij hebben in de Goede Herderkerk in Grootegast op 7 november een jeugddienst met
Elmar Hofstee van ‘Zingen in de Kerk.’
Hij komt met een voorstelling voor de jeugd van 12-18 jaar.
Die voorstelling heet ‘Rust in de Chaos.’
Meer info kun je op onze website lezen, onder het kopje: Nieuws.
https://www.pkn-grootegastsebaldeburen.nl/
 
Misschien wil de jeugd uit Doezum aansluiten? Van harte welkom!
 
Irene Leseman
Jeugdouderling PKN Grootegast-Sebaldeburen.

Agenda

Geen evenementen

Dagelijkse bijbeltekst

  • Nu juicht mijn hart dankzij de HEER, fier heft mijn hoofd zich op, dankzij de HEER, mijn mond spreekt vrijmoedig tegen mijn vijanden, want dankzij uw hulp beleef ik vreugde. Geen is er heilig als de HEER, er is geen andere god dan u, geen rots is er als onze God. Gebruik toch geen grote woorden, blaas niet zo hoog van de toren, want de HEER is een alwetende God: door hem worden onze daden gewogen. -- 1 Samuel 2:1-3