Jeugddienst in Grootegast

Bericht uit Grootegast
 
Wij hebben in de Goede Herderkerk in Grootegast op 7 november een jeugddienst met
Elmar Hofstee van ‘Zingen in de Kerk.’
Hij komt met een voorstelling voor de jeugd van 12-18 jaar.
Die voorstelling heet ‘Rust in de Chaos.’
Meer info kun je op onze website lezen, onder het kopje: Nieuws.
https://www.pkn-grootegastsebaldeburen.nl/
 
Misschien wil de jeugd uit Doezum aansluiten? Van harte welkom!
 
Irene Leseman
Jeugdouderling PKN Grootegast-Sebaldeburen.

Agenda

Geen evenementen

Dagelijkse bijbeltekst

  • Moge de God van de vrede, die onze Heer Jezus, de machtige herder van de schapen, door het bloed van het eeuwig verbond uit de wereld van de doden heeft weggeleid, u toerusten met al het goede, zodat u zijn wil kunt doen. Moge hij in ons datgene tot stand brengen wat hem welgevallig is, door Jezus Christus, aan wie de eer toekomt, tot in alle eeuwigheid. Amen. -- Hebreeen 13:20-21