Koffieochtend en stamppotbuffet verslag

en:

 

Stamppotbuffet

Donderdag morgen  6 februari rond 10.00 uur stroomde het Anker langzaam vol. Er was koffie met een stukje oranjekoek en tijd om elkaar te ontmoeten en gezellig samen van gedachten te wisselen. Rond 11.00 uur ging iedereen aan de slag met Oud Hollandse spelletjes. In een ontspannen sfeer werden de verschillende spelletjes gespeeld. Om 12.00 uur stond in het jeugdhonk het stamppotbuffet klaar. De ruim 30 aanwezigen lieten zich de boerenkool, hutspot en zuurkool met een lekkere speklap en rookworst goed smaken! Na nog genoten te hebben van een toetje ging iedereen rond de klok van 13.00 uur weer naar huis.  De opbrengst  van €243,--  is dit jaar opnieuw bestemd voor World Servants. In 2021 hoopt Else van Dijk weer te bouwen aan verandering in een ontwikkelingsland. 

Fijn dat u er was en hopen dat we u volgend jaar weer mogen begroeten

Agenda

Geen evenementen

Dagelijkse bijbeltekst

  • Hoewel wij Joden van geboorte zijn en geen zondaars uit andere volken, weten we dat niemand als rechtvaardige wordt aangenomen door de wet na te leven, maar door het geloof in Jezus Christus. Ook wij zijn tot geloof in Christus Jezus gekomen om daardoor, en niet door de wet, rechtvaardig te worden, want niemand wordt rechtvaardig door de wet na te leven. -- Galaten 2:15-16