Bezetting van de College van Kerkrentmeesters

Voorzitter, ouderling KRM

Ouderling KRM

Ouderling kerkrentmeester  

Lieuwe Lindeboom 
Pieter Kloosterman 
Gerry Donker 

Secretaris Kerkrentmeesters 

Kerkrentmeesters

Francis Luinstra 

Romke van der Wier 
Bert Oldewarris
Martijn Veenstra

 

Boekhouder                                     Willie de Vries                                    
   

 

Aftredend, is eind seizoen 2018-2019.

Agenda

Geen evenementen

Dagelijkse bijbeltekst

  • Nu juicht mijn hart dankzij de HEER, fier heft mijn hoofd zich op, dankzij de HEER, mijn mond spreekt vrijmoedig tegen mijn vijanden, want dankzij uw hulp beleef ik vreugde. Geen is er heilig als de HEER, er is geen andere god dan u, geen rots is er als onze God. Gebruik toch geen grote woorden, blaas niet zo hoog van de toren, want de HEER is een alwetende God: door hem worden onze daden gewogen. -- 1 Samuel 2:1-3