Bezetting van de College van Kerkrentmeesters

Voorzitter, ouderling KRM

Ouderling KRM

Ouderling kerkrentmeester  

Lieuwe Lindeboom 
Pieter Kloosterman 
Gerry Donker 

Secretaris Kerkrentmeesters 

Kerkrentmeesters

Francis Luinstra 

Romke van der Wier 
Bert Oldewarris
Martijn Veenstra

 

Boekhouder                                     Willie de Vries                                    
   

 

Aftredend, is eind seizoen 2018-2019.

Agenda

Geen evenementen

Dagelijkse bijbeltekst

  • Maar omdat God zo barmhartig is, omdat de liefde die hij voor ons heeft opgevat zo groot is, heeft hij ons, die dood waren door onze zonden, samen met Christus levend gemaakt. Ook u bent nu door zijn genade gered. Hij heeft ons samen met hem uit de dood opgewekt en ons een plaats gegeven in de hemelsferen, in Christus Jezus. -- Efeziers 2:4-6