De Schakel

 

 
Voor wie de tijd lijkt stil te staan
 
 
Voor wie dit jaar
niet heeft gebracht
wat werd verwacht,
gehoopt misschien
 
 
Voor wie de toekomst
zorgelijk lijkt
onzeker zelfs misschien
 
 
Voor wie de tijd
lijkt stil te staan
wensen wij veel moed
en kracht
om door te gaan!
 
 
 
Tjeerd en Nelly Olthoff Wij geven de Schakel door aan Jan en Yp Bosma.

Agenda

Geen evenementen

Dagelijkse bijbeltekst

  • Nu juicht mijn hart dankzij de HEER, fier heft mijn hoofd zich op, dankzij de HEER, mijn mond spreekt vrijmoedig tegen mijn vijanden, want dankzij uw hulp beleef ik vreugde. Geen is er heilig als de HEER, er is geen andere god dan u, geen rots is er als onze God. Gebruik toch geen grote woorden, blaas niet zo hoog van de toren, want de HEER is een alwetende God: door hem worden onze daden gewogen. -- 1 Samuel 2:1-3